• Nasza filozofia

Misja Derma Dance

Misją Derma Dance jest dostarczanie wysokiej jakości produktów kosmetycznych i edukacyjnych, które wspierają zdrowie i naturalne piękno kobiet, a także oferowanie profesjonalnych usług dermatologicznych i medycyny estetycznej w Derma Clinique, aby wspierać dobre samopoczucie i pewność siebie naszych pacjentów.

Wielka Piątka Kobiety kontra czas

Wielka Piątka Kobiety kontra czas to schemat pielegnacji skóry, który zapewnia jej wszystko czego ona potrzebuje. Tylko i aż pięć elementów, dzięki którym Twoja skóra otrzyma to czego wymaga, żeby pięknie wyglądać. Więcej o koncepcji Wielkiej Piątki przeczytasz w zakładce kosmetyki,  w książce Kobieta kontra czas oraz na blogu Derma Clinique

Droga do stworzenia koncepcji Wielkiej Piątki Kobiety kontra czas

Zanim wybierzesz produkty Derma Dance, poznaj podłoże ich stworzenia. Fundament wiedzy, na którym oparłam wybór składników, jest solidny i nieprzypadkowy. To efekt prawie 20 lat nauki o człowieku. Poniżej, w telegraficznym skrócie, przybliżę Ci jak to wszystko wyglądało od początku – czyli najważniejsze fakty, które wpłynęły na stworzenie mojej koncepcji pielęgnacji skóry. 

Rok 2004

Rozpoczynam studia na kierunku lekarskim na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. To był wspaniały, lecz jednocześnie trudny czas, pełen wyzwań i wyrzeczeń. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że skóra człowieka będzie moją pasją. 

Aleksandra Żerdzińska dermatolog

 

Rok 2010

Kończę studia i zostaję lekarzem. Teraz przed mną Lekarski Egzamin Państwowy (LEP) i wybór specjalizacji. Mimo że przez ostatnie lata chciałam zostać pediatrą, myśl o dermatologii również kiełkowała w mojej głowie. Doskonały wynik z egzaminu LEP pieczętuje mój wybór – zostanę dermatologiem. 


Rok 2015

W Świętochłowicach otwieram swój własny mały gabinet, który zdobywa uznanie pacjentów. Już po roku decyduję się na jego rozbudowę, gromadząc w nim wspaniałych specjalistów - dermatologów, kosmetologów, podologów oraz innych pasjonatów skóry. Razem tworzymy miejsce naszej codziennej pracy – Derma Clinique. 


Gabinet Derma Clinique otwarcie

Lata 2016-2020

Okres intensywnej nauki, prowadzenia badań i doskonalenia mojego warsztatu pracy. To również czas, kiedy zaczynam pogłębiać i porządkować wiedzę na temat skóry i jej pielęgnacji. To lata szukania dodatkowej wiedzy na konferencjach, podczas konsultacji i u innych specjalistów. 

Lata 2020-2023

Finalny etap pisania książki oraz pracy nad doktoratem. Jednocześnie zajmuję się tworzeniem kosmetyków, które z czystym sumieniem będę mogła polecić swoim pacjentom. Zapisałam się także na studia z zakresu technologii produkcji kosmetyków, które kończę z wyróżnieniem! Zostaję szkoleniowcem firmy Allergan i szkolę przyszłych lekarzy z zakresu wykonywania zabiegów z medycyny estetycznej.  

aleksandra żerdzińska lekarz

Rok 2023

Rok przełomowy. Bronię doktoratu, wydaję książkę, a moje kosmetyki stopniowo pojawiają się na półkach gabinetów oraz w kosmetyczkach moich pacjentek. Towarzyszą im podczas wyjazdów i zbierają pochlebne recenzje. W październiku 2023 prezentuję swoją koncepcję Wielkiej Piątki podczas międzynarodowej konferencji dla lekarzy The Aesthetic Medicine Congress (TAMC) w Rovinj.  

obrona doktoratu aleksandra żerdzińska

Jestem dumna, że mogłam stworzyć schemat pielęgnacji skóry, który Ty również możesz wykorzystać. Z całego serca polecam Ci kosmetyki z serii "Wielkiej Piątki". 

Zachęcam Cię również do zapoznania się z moją książką Kobieta kontra czas oraz bliższego poznania mnie na platformach Instagram i YouTube.

Dziękuję,
 

dr n.med. Aleksandra Żerdzińska


Zobacz film: